Ma sain postist ühe paki, juba eelmisel nädalal. Ma olen hulka aega vaadanud erinevates netipoodides mustreid ja komplekte. Mitte väga innukalt, sest ma olen nende tikkimist kartnud. Tundub detailne ja keeruline. Ja ma olen mõelnud, et pole minu stiil. Millalgi sügisel oli Tikkijate klubis juttu Merejka Põllulilledest. See on ilus pilt ja kui paar inimest veel tikivad sama asja, on justkui huvitavam ja lahedam tikkida. Ma ei arvanud sellest esialgu midagi, aga ühel hetkel ma otsisin uut tikkimiskangaste poodi ja avastasin Itaalia Casa Cenina. Ja sealt poest ma siis täiesti ootamatult tellisin põllulilled ja midagi veel. See midagi veel siis saabus mulle nädal tagasi. Põllulilled võiksid ka varsti jõuda. Ma küll esialgu mõtlesin, et ma tikin oma “surma” rahulikult edasi. Ent näpud hakkasid sügelema ja tuli komplekt lahti võtta ja imetleda. Ja kuidagi siis juhtus sedasi, et “surm” tuli rõngast välja ja uus ja särav asi läks rõngasse ja ma ei suutnud oma aju ja näppe temast eemal hoida.

Esmaspäeva õhtul paistis asi nii:DSC00310aTeisipäeva õhtulDSC00314aNeljapäeva õhtulDSC00317aJa tänaDSC00320aEt ma ei ole nimetanud töö pealkirja, siis saab lugeja ise mõelda, mis siit tulema hakkab. Ka see on Merejka komplekt.

Ja see ei olnud ainuke uus algus. Enne postipaki saamist alustasin me veel ühte tikkimistööd. Esimese info selle kohta sain ma Instagramist. Pisut uurimist ja jõudsin Facebooki gruppi, kuhu muster tekib. Tegemist on siis Peppermint Purple aasta jagu kestva blackwork SAL-iga. Idee on lahe, igal nädalal saab grupist ühe ruudu jagu mustrit. Mitte väga palju, just paras iga nädal natuke nokitseda. Mul ei ole kõiki niiditoone veel olemas, seega on minu töös üks auk. Ka viimase nädala blokist on detailid puudu. Aga lahe on. Lisan viimase nädala üldvaate. DSC00316aJa blokke lähemalt. DSC00303a

DSC00307a

DSC00315aMulle täitsa meeldib.