Eile õhtul varakult magama kukkunud kolmeaastase une kõrvalt jõudsin mina tähtsa verstapostini. Alates 15. maist olen ma oma Buduaari sisse tikkinud 10 000 pistet. Peale Sans Soucis lõpetamist panin ma üsna kiiresti Buduaari rõngasse. Laupäev oli väga edukas tikkimise päev, ma suutsin tikkida 700 pistet. Siis numbreid vaadates ja nende üle mõtiskledes ma otsustasin, et püüan tänaseks jõuda 10 000 pisteni. See tähendas, et ma tegin endale igapäevased eesmärgid ja püüdsin nendeni jõuda. Hoolimata aktiivsest kolmeaastasest ja valmivatest vaarikatest sain ma igapäevaste eesmärkidega hakkama ning nii ta tuli.

Kui palju mu töö siis kasvas nende 10 000 piste jooksul? Mu pildid väljakutse algusest on tehtud hämaras ja ei ole hea kvaliteediga. 6750aÜldvaade ja see nurk lähemalt, milles ma parasjagu olen. 6751a.jpgJa nüüd siis eile päeval tehtud pilt.

7083a.JPGSiin ei ole tervik, vaid taas see nurk, millega ma töötan. Vahe on täitsa olemas.

Kuna see väljakutse oli edukas ja ma nagunii tahtsin isiklike eesmärkide täitmiseks need pisted teha, siis ma osalen ka järgmises 10 000 piste väljakutses Heaven and Earth Designs’i FB lehel. Seega jätkan ma sama tööga, sama nähtamatute pistetega.