Peale Sans Soucis lõpetamist ei ole ma tahtnud suurt rõngast millegi külge panna ja tikkida. Ma ei tea, millest selline tuju. Ma ilmselt peaksin tegema töö-tööd rohkem ja ma ei taha seda teha ja seetõttu ma tõsiselt prokrastineerin kõikide asjadega elus. Isegi nendega, mis võiksid olla meeldivad. Tegelikult ka töö ja need asjad, mis tegemist ootavad ei ole halvad ega ebameeldivad. Lihtsalt, alustamine on vist raske. Aga siis ma olen teinud tillukesi asju ja püüdnud mõelda, et mida ma tahaksin tikkida ja teha.

Kõigepealt viimistlesin ma valmis kaks komplekti Cross Stitcheri ajakirja juurest. Üks varajane jõulukaart.6521aTikitud helmeid on vast siin paremini näha. 6522aSee oli kohati täitsa keeruline tikand – mitmed värvid, vähe loogikat mustris, tikkpiste oli miskipärast lillaga. Suure nööbi alune ei ole tikitud ja see on tore. Kangatükk oli üsna pisike.

Järgmisena tuli pross, samuti Cross Stitcheri ajakirjast komplektina. 6526a.JPGTikitud plastik-kanvaale ja kaunistatud seemnehelmestega. Taha on liimitud vilt ja nõelutud prossikinnitus. Ma olen varem ka midagi sarnast teinud (ühe jõulukampsuni, mis oli väga nunnu). Praegu kaunistab ta mu musta kampsunit.

Siis võtsin taas ette Cross Stitch Crazy ajakirjast komplekti luigega. Ma olin temaga kuidagi jännis. Seal on väga lähedased värvid, nii et tikkima hakkamine nõuab head organiseeritust. Pausi tehes ja tööd ära pannes lähevad niidid tahes-tahtmata sassi ja siis on uuesti alustamine mitte kõige lihtsam tegevus. Aga sai tikitud ja pestud. Vajab pressimist ja kaardiks vormistamist. 6556aLähemalt ja nurga all. 6560aJa täna just lõpetasin järgmise tikkimistöö, järgmisest Cross Stitcheri ajakirjast. Vajab kokkuõmblemist ja täitmist ja sellest tuleb nõelapadi, taksikoera kujuline. Ka selle komplekti puhul oli kangas üsna napp ja mul jäi ühte värvi niiti puudu. Nii et osad lilled on pisut teistsugused. 6557aPisut lähemalt.6561aMa ei ole veel otsustanud, mille suurema kallale ma asuda tahan. Kampsuni panin nurka, sest varrukas on liiga pikk ja lõng on praktiliselt otsas. Teised tööd on tugitoolis hunnikus või kastis. Üks osa minust tahaks alustada midagi uut ja väga ilusat. Teine osa teab, et mul on palju ilusaid töid poolikud ja et tegelikult peaks olema töö-töö lainel.