Ma kohe ei teagi nüüd. Ma tavaliselt ei ole selline, kes iga uut ja säravat asja haarata tahab ja sellest vaimustusse satub. Aga nüüd ma olen küll korra selline olnud. Ma õigustan ennast sellega, et ma proovin ühe korra, kuidas on ja mis ma arvan ja siis olen edaspidi targem. Muidu ma muudkui mõtlen, et mis oleks kui prooviks ja nii edasi.

Ühesõnaga, paar nädalat tagasi teatas Julia Line oma FB lehel, et tal tuleb järjekordne vihjetega mustri tikkimine. Eelmine oli suur ja uhke Sneek ja see oli eelmisel aastal. Nüüd tuleb siis Sans Soucis. Ja nii ma mõtlesingi paar päeva ja vaatasin kodulehel informatsiooni ja otsustasin, et proovin. Ostsin ainult mustri, kodus oli mul paraja suurusega kangatükk olemas ja Karnaluks saatis sobivas koguses niidi ka.

Ja kui siis tuli reede, 22. veebruar, siis ma lükkasin tööd kõrvale ja mõõtsin välja õige koha ja alustasin. Täna, ligi nädal hiljem, on mul esimene osa valmis. 6516aTegin mõned lähivaated ka. 6517a.JPGJa alumisest poolest.6518a.JPGÜlemisel lähivaatel on näha ka lilled, mis mulle kõige rohkem meeldivad. Need järelpistes lilled miskipärast on minu lemmikud praegu. Kohati oli tikkimist täitsa palju, siin on üle ühe toki veinipunast niiti.

Muud ma polegi teinud. Panin Sans Soucis ära kasti peitu ja lähen millegi muu juurde edasi.