Hiiglaslik ja suurte käppadega kuninglik lõvi. Tal on veel tagajalgade alumised otsad puudu, aga põhimõtteliselt on ta olemas.6405a
Uskumatult kaua aega võtab ühe suure lõvi tikkimine. Tühi laik peaks sisaldama tähte. Ma ei ole veel täiesti kindel, kuidas ma L-tähe sinna tikitud saan. 6407aLõvi lähemalt. Nii on ta lahe, teha on pigem üksluine.

Kampsun näeb pisut rohkem kampsuni moodi välja. 6411a.jpgKehaosa sai valmis kootud ja varrukas on tegemisel. Ma nädala sees väga ei kudunud seda. Töö oli kiirem ja mitte nii väga koduse laua taga.

Ühele töökoosolekule võtsin kaasa luige ja tikkisin siis koosoleku taga nurgas. 6415a.JPGTa on praegu sellises seisus, et ma nagu ei oska kuidagi edasi minna. Alumine pool on tegemata. Mulle meeldib teha järelpistet või tikkpistet niipea kui võimalik. Siis on alati see tunne, et vat see osa või motiiv on täiesti valmis ja nauditav vaadata. Ning teisest küljest on töö käigus järelpiste tegemise mõte ka see, et siis ei ole see lõpus nii tüütu.

Lasin pilte tehes meelega päikesel peale paista. Et oleks loomulikum ja helgem. Nii vaadates tundub täitsa edukas nädal olevat