Miskipärast oli mul enne piltide tegemist tunne, et oli mõttetu nädal. Aga ma olen näpistanud aega kudumise jaoks. Ja eile oli meil rongisõidumaraton, mille käigus ma tikkisin. Ja seega on täitsa huvitav näidata pilte sellest, mis tänaseks valmis on.

Kõigepealt tikkimine. Nädala sees ma eriti ei jõudnud tikkida, elu on kuidagi töiselt kiire ja närviline. Aga eile sai mitu tundi valges soojas vagunis tikkida. Täis rongis on pisut raske majandada niitide ja kääride ja mustriga. Üldvaatele on lisandunud ühe lõvi kroonitud pea. 6393bJa mitte ainult. Ka see tähtede ja lõvide vahele jääv mustririba on täiesti valmis. 6395aViimasel pildil on näha, et 14 pistet tollile on kahe niidiga mitte väga hea katvusega. Aga ma kujutasingi ette, et valge kangas jääb vahelt kumama. Mu kangas on ühtlaselt valge, aga ma otsustasin pilte teha täna meie uues toas, kus on päris mitu laelampi. Seega on varje võimatu vältida ja neid on korraga mitu.

Töökoha kõrvale olin ma strateegiliselt sättinud kampsuni kudumise. Ja sellest oli kasu. Eelmise korra pussakast on kasvanud asi, mis paistab täitsa kampsuni moodi välja.6396aJa pisut lähemalt ka.6397aKampsuni edenemise kiirus kasvas järsult peale kahevärvilise passeosa valmimist ja varrukate eraldamist. Mõnus on midagi väikest ja lihtsat kududa.