Lehekülg 5 on tehtud. See läks kenasti, kiiresti. Ma tegin ainult üldise pildi, detaile ei püüdnud. 6381bAlumine serv jõudis leheküljele 9 ja üle keskjoone. See on hea tunne.

Veel on mul üks pussakas pildile püütud. 6383aLõng on Drops Lima (65% vill, 35% alpaka), helehall ja veinipunane. Muster on Little Missy Dropsilt. Alustatud juba 23. jaanuaril. Mul tuli kuskil viga sisse ja siis ma panin ta mõneks ajaks nurka. Nüüd võtsin jälle välja ja lahendasin probleemi ära koon edasi.  Päris hea on kududa. Aga ma koon ainult siis, kui on tõesti väga vaja.

Vanemate piltide vaatamine tuletas mulle meelde, et ma olen veel teinud asju. Ma tikkisin eelmisel nädalal väikesi värvilisi tasuta komplekte. Sain valmis eelmises postituse näidatud jõulukaardi, see on vaja lihtsalt lõpuni viimistleda (kleepida kokku kaardiga) ja tikkisin ühe prossi. Ka pross on vaja kokku liimida. Ja siis võtsin ette eelviimase Cross Stitch Crazy (nr 251) tasuta komplekti. 6377aNii vaadates tundub elu päris produktiivne olevat.