Palju tööd ja tegemist on viimasel kahel nädalal olnud. Pole aega olnud  korralikke pilte teha, tulevad lambi alt ja näpuotsaga. Ka tikkimiseaega on olnud vaid natuke.

Ma väsisin üle-eelmise nädala lõpuks villasest ära. Teisipäeval, kui ma muud teha ei jaksanud, siis ma võtsin taas käsile salajase sadama. Tolle nädala lõpuks olin väljakutsega jõudnud numbrini 1748. See tähendab, et 270 piste jagu oleks veel vaja juurde tikkida. Ma liikusin pisut allapoole ja ka paremale – tegin nii tumedamat kui ka heledamat taevast. Umbes pool lehekülge on tikitud.6244aTikkides ma vahepeal mõtlesin, et kas  ma olen selle Hardanger-kangaga rahul või mitte. Pisted saaksid olla ühtlasemad. Ma kardan, et üks niit sellel kangal jääks minu jaoks hõredaks. Ma arvan, et ma ei ole väga vaimustuses sellest kangast. Aga ma olen ta ära proovinud.

Üle-eelmisel nädalal käisin külas ja võtsin sinna kaasa ühevärvilise surma. Sealt edasi oli lihtne rõngast tööde peal ümber tõsta ja teha pigem Surma ristpistesse kui salajast sadamat. Paar pistet ühevärvilist on uudiste kõrvale lihtsam vedada kui palju värve. 6248aKogemata sai juurde tehtud üks kala sööv linnuke ja pooleli on praegu kalasabamustriline riba. Ma olen jõudnud lindudemustri reaga juba neljanda leheküljeni!

Kogu töö näeb nüüd välja nii.6246b