Nädal on jälle mööda läinud. Kõigepealt üldine vaade parasjagu laual olevale tööle.6181aTöö läheb juba üsna laiaks, raske on teda pildile püüda. Viimase nädala jooksul tegutsesin ma keskjoone juures, alustasin nelinurksest motiivist, mis on täpselt töö keskel.6185aKa nüüd ei ole tikkpiste päris ideaalne, kuid on pisut parem võrreldes eelmise nelinurkse motiiviga. Selliseid motiive tuleb üks veel.

Siis läksin ma kohe päris ülemisse serva ja hakkasin keskjoonelt paremale liikuma. Ma võtsin paar tundi reedel tikkimiseks ja kolm-neli tundi laupäeval ja selle ajaga ilmus kõigepealt üks kala ja siis seda süüa tahtev lind. 6187aMulle kogu aeg tundub nädala sees, et ega ma ei jõua kuigi palju tehtud. Aga kui ma nüüd vaatan eelmise nädala ja selle nädala pilti, siis on edusammud täitsa kenad.

Ma sattusin sorima kevadistes piltides ja mulle tuli meelde, kui lahe oli tikkida järjehoidjaid lapsehoidjatele. Piltide peal on nad valmis vahetult enne ärakinkimist.5762aJa veel.

5764aNeed kaks said peaaegu ühesugused, ühel neist on väikesed vead sees.

5760aKokku sai neid viis.

5758aMustri autor: Lesley Teare. Muster pärit ajakirjast Cross Stitch Crazy. Niidid DMC.

See oli väga mõnus tegemine. Iga järjehoidja on omaette teos. Seda, mida sai kaks tükki tehtud, see oli pereliikmete arvates kõige ilusam. Mulle meeldis vikerkaarega ka väga.