See nädal oli töine. Seega, ei ole minu edenemine tikkimises väga suur.

Tehtud sai üks nelinurkne motiiv. See mulle eriti ei meeldinud, see tikkpistes võrgutaoline muster ei ole piisavalt ühtlane ja kena. 6134a

Seejärel tulin ma alla vasakule. Nende lillede juurde. Mulle on kogu aeg meeldinud lilled. Miskipärast need lihtsad, sümmeetrilised lilled on väga mõnusad tikkida. Nende tikkimine oli preemia pikkade töötundide vahele. Täna varahommikul kui osad magasid, ent kaheaastane tahtis hommikusööki ja mängida, siis ma lõpetasin naudinguga neid lilli. 6135aDBCS on mugav ja kaasavõetav. Ühed käärid, üks pool niiti, üks nõel ja üks leht mustrit tavaliselt. Ei pliiatsit, millega märgistada. Ei mitmeid niidipoole ega tingmärkide loetelu. Väga mugav kokku korjata ja teise tuppa võtta. Pildid on see nädal kehvad, vihma sajab ja pime on. Ning päev kaob ka kuhugi nii ära, et valgel ajal pildistamine ununes.

6132a

Ma olen mõelnud, et äkki peaks tegema midagi muud. HAED Facebooki grupis on parasjagu väljakutse. Ehk oleks hea teha see ära ja siis tagasi tulla. Aga  mõnus on tikkida ühevärvilist. Ja mul on olemas koht sellele tööle juba. See sein ei ole küll veel valmis, aga peagi-peagi on sellel seinal kips ja siis mõne aja pärast ka tapeet.

Eks elu näitab, mis saab.