Missioon on täidetud!

mäest alla

T on juba aasta otsa tahtnud suusavõistlusele minna. Eelmine aasta meil miskipärast ei olnud organiseerimise jõudu. Suusad olid maal ja meie ise linnas. Ka sellel aastal oli takistusi. Suusad, need minu lapsepõlveaegsed puusuusad, olid ikkagi vanaema juures maal. Ja seal oli ka T, tegi trenni ja unistas.

Esialgu tundus, et mu tööplaani mahub kaks päeva transporti. Ent nädal enne selgus, et ega ikka ei mahu küll. Või läheb see väga kulukaks mu ajudele ja töövõimele. See oli siis suurim pettumus T jaoks. Õnneks tuli R appi ja vedas noore spordiarmastaja koos suuskadega Kehtnast Tartusse ja tagasi. Aitäh talle selle eest!

T valis väikseima võimaliku distantsi. Lihtsalt seetõttu, et esimest korda minnes oli tal hirmusid. Ent tegelikult ei olnud tal midagi karta. Aga ta sai väga hästi hakkama. Sõitis täitsa kenasti ja nautis elu. Raske oli teda suuskadelt ja Tähtverest ära saada. Ilmaga vedas totaalselt, pilvealune päike, paar miinuskraadi ja pisut uusi lumehelbeid. Palju rahvast ja tore melu lisaks veel heale ilmale. Minule oli samuti vaja toast välja saamist ja head elamust. Nüüd tuleb siis jalgrataste raha kõrvale panema hakata ja parajate jooksususside oma ka.