Tänasele “kullakeste” kokkusaamisele plaanisin teha küpsiseid. Eile vaatasin läbi retsepti ja kodused varud, ning jõudsin järeldusele – puudu on vaid Marianne kommid. Selge, tuleb poodi minna ja hankida. Maxima ei üllatanud, Fazeri komme nemad ei müü. Seega tuli koos T-ga minna tee peale jäävasse Kaubamajja. See sai tehtud ja korda.

Täna hommikul enne starti sai pandud või soojenema. Selle mõttega, et siis kui ma Biomeedikumist koju jõuan (nii ennelõuna ja lõuna piiri peal), siis saabki kohe asja kallale asuda. Ka pesumasin sai enne starti oma töö kätte. Tagasi tulles olid mõlemad valmis. Eriti laisk perenaine istub arvuti taha ja süvenes täie hooga Knitty arhiivi. Hiljuti lappasin läbi kõik viimase paari aasta Käsitööd ja see oli väga huvitav lugemine, lootsin Knitty-st sama ja ma ei pidanud pettuma. Esialgu oli plaanis kell 1 hakata tainast tegema. Pool kaks sai või kaussi ja kommid paberist välja ja puruks taotud. Kella kaheks oli ¨okolaad pandud sulama ja või suhkruga vahus ja kuivained mõõdetud. Nüüd tund aega hiljem on esimene plaaditäis ahjus. Ja tunni aja pärast pean ma startima juba T-le järgi. Õnneks on kaks plaati, seega kogu aeg saab midagi ahjus olla. Aga ikkagi on aeg läinud liiga kiiresti.

Oh, ma ootan sõpradega õhtu veetmist niiii väga. Maal veedetud aeg oli mõnes mõttes mõttekaaslasteta ja seetõttu üksildane aeg.

Advertisements