Väikekass viskas meemipalli.

Reeglid:
Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Kümne aasta eest sai lõpetatud ülikooli esimene aasta. Et kevadsemestrisse jäi telnet-jutukatega tutvumine, siis väga edukaid tulemusi ei saanud raporteerida. Läksin vanematekoju sekretärina puhkust asendama ja suvitama. Isiklikus elus oli veel tühi aeg. Sellega seoses tuleb mulle meelde, et umbes sellel ajal sai välja mõeldud oma seni püsinud internetinimi – linnaliina.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
Pakkida kott (võtta kaasa kõik vajalikud paberid, riided, failid ja muu nodi pikemaks maal suvitamiseks ja töötegemiseks)
Liisi kampsunile nööp otsida ja ette munserdada.
Konstantselt on tehtavate tööde nimekirjas järgmised teod: Pesu pesta ja kappi voltida-sorteerida; koristada; süüa teha.

3. Lemmiksnäkid?
Viimase aja kõige suurem lemmik on Karuna valge õhuline ¨okolaad. Kunagi on olnud: magus mais, krabipulgad, pirn-banaan-maasikas.

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Kui ma tõesti oleks miljonär, siis pakiks aasta pärast oma perekonna ja elamise kokku ning läheks mõne hea tervishoiukorralduse ja rahvaterviseteadusega riiki (näiteks Holland, Suurbritannia või Kanada) doktorisse. Tagasi tulles ostaks elamise ja käiks autokoolis ja ostaks auto. (Oi, see sai ikka väga kummaline järjestus.)

5. Kohad, kus oled elanud? Kehtna, Tallinnas Nõmme teel ja kolmes kohas Tartu linnas.

Palli viskaks edasi Kairitile. Teised tutvad on seda juba korra teinud.

Advertisements