Minul on alalõualiigese põletik, mis tundub olevat nagu kõrvavalu. Selle ravimiseks peaks tarvitama hobusekogustes ibuprofeeni või diklofenaki. Nii, et mul on valida, kas imetada või ravida.

T-le hakkas vannis käimine jälle meeldima. Alates kõndima hakkamisest, ei ole ta eriti nõus olnud vannis istuma. Üritas välja ronida ja muid keelatud asju (loe: kraane, torusid ja kausse) katsuda ning meie vanniskäigud olid õige lühikesed. Istumine talle absoluutselt ei sobinud. Eile aga sattus talle sobiv kombinatsioon huvitavaid asju kätte – svamm, kopsik ja väike plastlaevuke. Nii oli ta nõus istuma ja asjadega mängima. Täna aga kujunes õhtupoolsest mähkmevahetusest spontaanselt vannitamine, sest T haaras pesemisele minnes kaasa svammi ja potsatas ennast kohe ise istuma. Nii ei jäänud minul muud üle, kui kork ette panna ja veel selga jäänud pluus ka ära võtta.
T hammustab. Väga valusasti. Kaheksas hammas justnagu oleks lõikunud, aga selget sotti ma selle koha pealt küll ei saa. Seitsmes tuli väga valutult ja ruttu. Miks see kaheksas siis nii palju ja pikalt tralli tekitab.

Advertisements