Eile ennelõunal juhtusin nägema, kuidas keegi T¨ehhi rekkajuht oli sattunud raekoja taha ja ära eksinud. Algul ma mõtlesin, et küllap tuleb raekoja platsil mingi üritus, ja see auto veab vajalikku kraami. Aga siis nägin rekkajuhti autost välja ronivat ja ehitajatelt teed Tallinna küsivat. Vastuseid ei kuulnud, sest olin juba kaugenemas.
Meil siin õitsevad toomingad ja kirsid ja sõstrapõõsad. Varsti ilmselt ka juba vahtrad ja kastanid. Rohelus on igal pool. Ning minu käed on nii pruunid, nagu oleks juba heinaaeg.
Tahaks juba maale, aga on mõned asjad, mis on vaja valmis saada ennem sinna jõudmist. R kampsik näiteks. Selles osas on väike edusamm tehtud. Mõlemad varrukad on varrastelt maas. Lõngajupid on veel välja turritamas, aga see nõuab natuke sellist aega, kus saab rahulikult tegutseda. Ringvardad käisin ja ostsin ka ära. Varrukad valmisid ajal, kui T õues magas. Otsustasin, et aitab konstantsest liigutamisest, liigutame ta magama ja edasi ainult siis, kui on vaja. Sest õues saab ju ka kududa.